Menu

Kompletní zasíťování pozemku

Zařídíme vám kompletní zasíťování pozemku od kanalizace, vody, plynu až po elektřinu. Díky pokročilé technologii ani nemusíme kopnout do země a vy tak nepřijdete o svůj pěstovaný trávník, či hotovou dlažbu.

Čeká vás stavba rodinného domu, developerského projektu, průmyslové haly, nebo jen potřebujete zasíťovat pozemek? Svěřte kompletní výstavbu inženýrských sítí do našich rukou. Vybudujeme vám napojení na vodu, kanalizaci, elektřinu a případně také plyn.

Zasíťování často probíhá během výkopu základových pasů. Rozhodně by k němu mělo dojít před všemi terénními úpravami, abyste si nezničili již upravený pozemek. Pokud jste na inženýrské sítě zapomněli, nabízíme vám možnost hydraulicky neřízeného protlaku. Díky němu položíme potrubí, aniž bychom narušili povrch silnice, cyklostezky, chodníku nebo jakékoliv dlažby. Protlak se vám bude díky zmíněným schopnostem hodit také při rekonstrukci kanalizační i vodovodní přípojky.

Proč zvolit kompletní zasíťování a jaké jsou výhody?

  • Výkopové práce se provedou pouze jednou.
  • Díky tomu ušetříte čas, který by byl nutný pro opakované výkopy.
  • Veškeré sítě budete mít na jednom místě.
  • Přesně víte, kde sítě máte. Snížíte tak pravděpodobnost nechtěného poškození během jiných výkopů.

Postup výstavby inženýrských sítí krok za krokem

Před výstavbou inženýrských sítí musíte provést následující kroky:

  1. Zjistěte současný stav: Prozkoumejte kde se dá v okolí vašeho pozemku připojit k inženýrským sítím. S tím souvisí informace, jestli se na přípojky můžete připojit a také jak dlouhé přípojky bude nutné vybudovat.
  2. Projektová dokumentace přípojek: Výstavba všech inženýrských sítí je stavba jako každá jiná, a tudíž je na ni třeba stavební povolení. Dokumentaci může vypracovat jedině autorizovaná osoba.
  3. Získání stavebního povolení: Poté přijde čas na jednání s úřady, abyste získali potřebná povolení pro kanalizační i další přípojky.

    Nyní již přichází řada na nás. Co je tedy v naší kompetenci?
  4. Zvolení trasy přípojky: Při výběru trasy sítí je třeba myslet na ochranná pásmo přípojek. U kanalizace i vodovodního potrubí je stanoveno na 1,5 m, u plynu na 2 m a u elektřiny 1–3 m.
  5. Výkop přípojek: Prvním krokem realizace je samozřejmě výkop, jehož hloubka se odvíjí od množství a velikosti potrubí.
  6. Uložení potrubí: Následuje uložení potrubí kanalizace, vody nebo plynu, které provedeme ručně nebo pomocí hydraulické ruky.
  7. Připojení k budově: Nainstalujeme přípojky k budově, namontujeme ventily a uzávěry a potrubí propojíme s rozvody uvnitř budovy.
  8. Napojení přípojek: Posledním krokem je napojení přípojek k veřejné síti.

Jsme česká odborná firma s dlouholetými zkušenostmi. Spolehlivost, kvalitní výkopy a bezproblémový provoz jsou pro nás klíčové. V rámci našich služeb nabízíme také odvoz výkopové zeminy a uložení zeminy na skládku.

Máte zájem o tuto službu?

Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám poskytneme podrobnosti o možnostech spolupráce, cenovou nabídku nebo konzultaci k vašemu projektu.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

Při této realizaci jsme se postarali o efektivní odvodnění a terénní úpravy svahu kolem…

Zobrazit více

Při této realizaci dopravní stavby jsme využili našich bagrů, hydraulické ruky,…

Zobrazit více

Nebojíme se velkých projektů, a tak jsme byli pověřeni realizací silnice. Na této…

Zobrazit více

Potřebujete poradit? Zeptejte se na cokoliv.